Фізична охорона

Забезпечувати безпеку наших клієнтів повинні виключно професіонали. Саме тому особливу увагу ми приділяємо підготовці персоналу охорони.

При підборі кандидати в обов’язковому порядку проходять медичну комісію, перевірку фізичної підготовки, тести на психофізіологічну стійкість, співбесіду з правових питань. Наведена багаторівнева та всебічна підготовка дозволяє нашим працівникам діяти максимально ефективно в кризових ситуаціях. У той же час завжди необхідно бути максимально уважним до відвідувачів та співробітників Замовника, інакше кажучи – у повному обсязі виконувати поставлені завдання. При цьому Замовник отримує необхідну впевненість – тепер відповідальність за його безпеку несемо ми.

Ми спроможні прислухатися до всіх Ваших побажань – від регламенту роботи до форми одягу та екіпіровки персоналу охорони. На відміну від інших, ми не будемо виправдовуватися за недоліки в роботі, тому що вимагаємо від підлеглих ЯКІСТЬ без компромісів. Ми завжди напоготові – 24 години на добу, 7 днів на тиждень, 365 днів на рік, і захистимо Вас і Ваших близьких за будь-яких умов.

Наші співробітники мають навички користування технічними засобами охорони об’єкта. Крім того – групи швидкого реагування завжди готові в максимально стислий час прийти на допомогу.

Співробітники охорони мають на озброєнні засоби індивідуального захисту та радіозв’язку, а групи швидкого реагування їздять на сучасних патрульних автомобілях. Коли в цьому є необхідність – ми завжди поруч.


Надрукувати